Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daveoff

    veterán

    válasz AGE-T #404 üzenetére

    Én sosem használtam ezeket a fegyvereket, mert nem érdekel, igen akkor is megyek a sima puskával, ha mindenki noskill szarral jön szembe, mert igenis vannak ilyen fegyverek, és szentségelek, de nem érdekel akkor sem. Én általában egy fegyvert megszokok és azt használom többszáz órán át, nem szeretek variálni. 1v1-ben szemtől-szemben már más a szitu...

    [ Szerkesztve ]

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • gali777

    őstag

    válasz AGE-T #404 üzenetére

    Mert a bf az 1v1ről szól... Pl, amikor mész tankkal vagy lavval, jön 1-2 mbt lowos, esélyed nincs ellőni, mert csak egy félpillanatra néz ki amíg csak úgy körülbelül feléd ellövi a szarját, de legalább újratáraznia se tart addig, mint egy rpg-t vagy smawot amivel célozni kell (és mellesleg elhanyagolható a sebzés különbség...), és már megint lőheti. És ha ebből van már 2 is, vagy épp egy másik tankkal harcolsz akkor igen idegesítő az ilyen skilles inas. Vagy ugyanez ha tankkal mész előre tuti, hogy mérni fog a jet, a bird, és akkor hátul ül egy staff shell hero és csak úgy körülbelül kell feléd lőnie és tuti betalál, de arányaiban meg nem sebez kevesebbet, mint egy olyan amihez célozni kell. Az active radart meg már meg se említem... Amúgy meg igazad van, mert ezekkel lockolni se kell, még annyi teher sincs a vállukon, hogy legalább 2-3 mp-ig rajta tartsák a célon, mert az milyen megerőltető már...

  • kisza25

    félisten

    válasz AGE-T #404 üzenetére

    staff shell, mbt law, active radar, passive radar, smart rockets......?
    Xaels: te tényleg nem érted mi az a skill....

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seat Leon FR multi kormány, szép állapotú (2013 utáni leonokba benzin/diesel jó)

  • techpor

    tag

    válasz AGE-T #404 üzenetére

    Aranyos volt az irományod, kár, hogy semmi értelme. ;)

    (#408) Xaels: bolt rifle-re gondolsz?
    1. 8x scope felett mozog a célkereszt, játszani kellene a játékkal és tudnád miről beszélsz
    2. közép-hosszú távon egy lmg-s is le tud tunkolni állva főleg ha mozog miközben te nem biztos, hogy be tudod lőni, mert mozog, a célkereszt is mozog, lassú a töltény, szupresszálva vagy, kapod a találatot már mozog a célkereszt.. (persze kivitelezhető, de közel sem annyira jelentős egy bolt rifle, mint a valóságban ellenben ha a másik csak túrja a gombot tuti eltalál vele és meg is öl akár.)

    (#413) Xaels: tipikus új generációs bf player. 1. játéka egy bf3 és azt hiszi már ő a sztár a hs jettel meg az active radar AA-vel. felesleges a skillen vitázni, azt se tudod miről szólna a vita.

    (#420) Mr.Csizmás: mondjuk a g36c-vel nem értek egyet miért unskilled, de az aek, famas autosoti (fire rate miatt) xm25, m320 splash miatt érthető, DE a g36c-t azért kifejthetnéd :DDD

    (#421) fuvi: iramon mondjuk ha egy picit jobb vagy, mint egy halott molylepke már nem tudsz játszani, mert kidob vagy fel sem enged :DDD

    (#425) k-adi: egy 48 fős szerveren ha 24ből van 5 ilyen már baszhatod a skilled ha tolatás közben kapod folyton az áldást fentről, mert csak rajtad tartja a célzót és kapsz 2 guidedet (60 damage) meg szemből 4 mbt lawot (80 damage) ja várj 100nál megpusztultál, mert nem tudsz megállni és javítani folyamatosan akárhány pocket engid van ;) de hát igen. neki nincs egyszerűbb dolga a könnyebben használható fegyverrel.. (a, hogy az nem könnyebben használható hanem egyenesen az is tudja használni aki 3 perce játszik amiből 2,5 perc az options meg a loadout beállítása volt :C na ez a nem mindegy, amíg én beleölök kocka módjára 100 órát, hogy megtanuljak játszani meg úgy játszani, hogy érdemi fejlődés is legyen ő jön és ugyanúgy le tud lőni, mert ő nem tol bele 100 órát csak 88at és én nolifer kocka vagyok ő meg a nagy partiarc akinek előre köszönnek a politikusok is nem? Hagyjuk már kérlek.. Normális érveket hozzatok fel legalább ha már védenétek azt amivel toljátok

    (#427) AGE-T:
    - 1. wep dao
    - 10% körüli lmg accu

    már mindent értek miért kell az mbt low :R

    (#431) Xaels: 10 perc multi :)

    (#446) Dave567: mint pl. az AA-t ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés