Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    Köszönöm a válaszokat! :R

    Megpróbálom kicsit pontosítani, miért is akarom azt, amit, tegnap este már kicsit kapkodtam:

    A bontástól való félelem még áll, új az autó, és félek, ha bármit leszedek vagy szedetek, az onnantól nyiszogni fog, eltörik, akármi (aggódós típus vagyok na).
    A normál rögzítőknek ugye szivargyújtós töltőjük van, nekem viszont van egy szabad usb-port közvetlen a klímapanel alatt (Focus 3,5), amiről tudnám tápolni, bár szívem szerint elhagynám a vezetéket, mert idegesítene-zavarna (tudom, dugni és szűznek maradni egyszerre nem lehet :U ).

    Szóval ez okból keresek olyan jellegű kamerát, mint a quelima. Nekem kb. 40 perc szokott lenni a városi közlekedés, annyit meg elketyeg akkuról. De ha lehet usb-ről tölteni, akkor még nyugodtabb vagyok, és egy balatoni körutat is kibírna. Lényeges, hogy az esti videó se legyen pocsék, mert 5-fél6ig tart a meló, az télen már kb. vaksötét.

    A 70mai B terv lenne, ha esetleg nincs alternatíva a quelima mellett. Az csak 20 euró (ennyit nekem megér) és ha csalódok, akkor lehet átértékelem a dolgot magamban és bevállalom a 70mai-t.

    Mondjuk így nézve a Viofo A119S V2 is tetszik az 1080p 60fps miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák