Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackBird

    újonc

    válasz thyeby #45631 üzenetére

    1. Lapszabászatok tekintetében előnyben lennének a táblafelosztóval, vonalkódos rendszerrel dolgozók dolgozók, eddigi tapasztalataim szerint kevesebb a hiba. De ez messze nem követelmény.
    3. Félreértettél, az Ezermester a cég neve volt. :) Munkalapok dekorlemezes postformingolása, negatív irányú hajlítása, ilyesmire gondolok.
    4. Köszi, a Sevroland nekem új (itt olvastam róla először). A Blumhoz hasonló konkurens ezek szerint azóta sem nőtt fel?
    5. Budapesten keresném a modern foganytúk, ledek, alu keretlécek, magas fényű frontok, radiátor burkolatok, dekorlemezek körét.
    Bocs, most látom, két ötös pont lett, a tippeket köszi. A Mafell párostiplizőt Ti is dicsértétek, de egyébként is meggyőző, ahogy elnéztem nem csak tiplihez, hanem polctartózáshoz is jól használható a hozzá tartozó, 32-es beosztást követő vezetőléccel. Vagy legalábbis a videó alapján, de megköszönném, ha valaki leírná a saját tapasztalatait.
    6. Sablonból mindenre volt Blum alternatíva, de hátha akad olyasmi a piacon, ami még jobban sikerült.
    7. Megnézem ezeket a szoftvereket, köszi. Fizetni pedig szinte bármennyit fizetek, mert ezek a látványtervek fogják eladni a bútort, ezért fontos, hogy nagyon penge legyen (akár filmszerű élménnyel). De az elején rábízom valakire, aki profi ebben és képes bitang látványos, fotorealisztikus képeket szolgáltatni a honlaphoz.

    Sok dolog megváltozott, valóban, amennyire időm engedi, igyekszem utána járni mindennek. A honlap érdemi részét én magam szeretném megcsinálni, a marketinggel nem lesz problémám. Az előző honlapom nagyon jól áttekinthető, egyszerű szerkezetű volt sok képpel, imádták a vevők. Most is hasonlót szeretnék. Ha jók lesznek a fotorealisztikus képek, zabálni fogják a vevők. :)

    "Jó, tudok következtetni abból, hogy harmadmagaddal indulnál, de nagyon fontos, hogy milyen volument céloztál meg?"

    Én nem vennék részt a termelésben, csak a háttérre koncentrálnék és piciben kezdeném. Van egy barátom, akit jelenleg is alkalmazok, de az idejébe sok minden belefér, a műhely pedig adott, tehát a kezdeti költségszint extrém alacsonynak tekinthető. Először egyedi és kis szériás gyártásban gondolkodom. Ha beindul, akkor vennék egy Blum Minipresst, esetleg egy CNC-t a furatoláshoz. Amikor abbahagytam, akkor 17 asztalosom és 3 lakberendezőm/belsőépítészem volt, de azt még egyszer már nem kívánom magamnak.

Új hozzászólás Aktív témák