Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speederer

    senior tag

    válasz vitezlejszlo #485 üzenetére

    Melyik DD-WRT van neked fenn? Nekem a 13575-ös, de talán egyetlen hibájának (vagy talán a saját hibámnak) azt tartom, hogy a nyomtató-elérést nem tudtam összehozni rajt. Pedig már cseszegetnek érte itthon, ezért nem lett hálózati nyomtató ill. nyomtató szerver (vagy hogy nevezik) véve, mert gondoltam majd a router megoldja. Másnak elvileg megy, szal még küzdök vele. :)
    Az FTP az alap a firmware-ben, szóval azon nincs mit elcseszni, működik is ahogy kell.
    Tegnap összehoztam a samba-t is, korábban nem tudom mit bénáztam vele annyit. A pendrive vinyóra cserélése óta (amikor is mindent újraraktam), nem is próbáltam felrakni, de tegnap simán ment, nem bonyolult az sem.
    A torrent-el az elején elég sokat szívtam, de sikerült összehozni. Talán már kezd 1 kis rálátásom lenni a dolgokra, legalábbis a kezdeti nagy sötétség után mindenképpen. :D Szerintem már mondható stabilnak is, volt hogy több, mint 10 napig ment, akkor is csak a router maunális újraindítása miatt szakadt meg a dolog. Persze ezzel a drága UPC nettel talán nem az igazi a torrent, de ha itt is lesz digi, akkor benevezek arra. Mondjuk annyi hibáját észrevettem, hogy a nagyon nagy sebességet nem szereti, volt hogy 3MB/s fölött töltött, de csak pár percig, aztán utána fagyott, de erősen. Ezért limitáltam a letöltést 1,5MB/s-re, amivel teljesen stabil lett, és még a sebesség is elfogadható.

    És igen, elvileg lesz rá Tomato és Oleg is, szal azt mondom, hogy jó a cucc. :)

    DaeMonS:
    A statikus weblappal és a php alapúval sincs gond. Bár csak a php-t használom belőle, azt is csak azért, mert a torrent webui-ja és a rapid-os letöltő is php alapú.

    Ja és erről jutott eszembe, hogy ecaddict közreműködésével, sikerült összehoznom azt, hogy a router magától töltsön pl rapidshare-ről, ami nekem megint csak eléggé hasznos dolog!

    [ Szerkesztve ]

    A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés