Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz chopin42 #39512 üzenetére

    Nos, ma kihozta a postás. Nem kellett kérvényezni az áfa elengedést (24 euro), mivel a csomagoláson 15 euro volt feltüntetve+holland posta. Ami vicces, hogy a feladó egy bizonyos Wang volt, de ezen kívül semmi más nem szerepelt, ami kínára utalt volna, egy dolgot kivéve: a hátsó címke sarkán volt valami cn22 vagy ilyesmi.
    Tehát 2 dolog történhetett: vagy el voltak havazva, vagy nem is izgatta őket.
    Esetleg az is lehet, hogy az eladó, mivel reklamáltam a rossz tracking miatt, ezért feladott egy újat (ezúttal tényleg) holland raktárból, talán a tracking is erre utal.
    Mindegy, 100 szónak is egy a vége: Április 4-én megrendeltem, ma ki is hozták. Szóval jól jártam.
    Más:
    Viszont egy cucc, amit március 1.-én rendeltem, azóta is abban a státuszban van, hogy küldemény átadása nemzetközi szállításra. A cucc maga kevesebb, mint 3 euro, de nem free shippinggel kértem, hanem felárassal, így 6.30. Gondoltam, hátha akkor ideér. Ezen kívül igazából le akartam mondani, mert nem kellett mégse valamint az eladó nem akarta feladni a 8. napon sem, de az eladó elutasította, majd hirtelen "shipped" lett a 9. napon. Számon kértem rajta, illetve az egész sztoriról van levelezés alin. Ha esetleg dipuste-ot akarok indítani, visszakaphatom-e a pénzt azzal, hogy eredetileg nem akartam, de az eladó nem engedte lemondani, illetve már 3x hosszabbított, pedig azóta MINDEN ideért, amit később rendeltem? Bizonyítéknak csatolnám a trackinget, illetve a levelezést lefotózva.
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák