Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANT

    őstag

    válasz walakyb #38641 üzenetére

    Konkrétan nem is mindig a maszkok árán keresik gennyesre magukat, hanem pl. a hamis/nem létező raktárról történő feláras szállítással. Nekem is folyamatban van egy ilyen maszk rendelésem, elvileg cseh raktárról szállítást kértem 4-10 napos szállítási idővel, ami 2,32 USD-t kóstált pluszban. Na most ez még április 12-én történt, azóta se talált ide a csomagom. Amikor leadtam a rendelésem, még az értékelések 92%-a volt 5*, ez mára lement 72%-ra!!! És folyamatosan jönnek az újabb és újabb negatív értékelések: túl hosszú szállítási idő, miközben a vevő kifizette a pénzt az EU raktáras, rövid határidős szállításért. Mára már több száz ilyen értékelés van a termék oldalán. És ez csak egy terméke az eladónak. Mert amikor a spanyol vevőnek spanyol raktárról, vagy szlovák vevőnek cseh raktárról 5 hétig tart a kiszállítás, az egy picit már gyanús. Kb. én is ebben a cipőben járok, örülhetek ha majd egyáltalán megkapom a rendelésemet. Ma este 8-kor járna le a protection time, amit tegnapelőtt meghosszabbíttattam 10 nappal. Csak azért, hogy az eladónak ne sírjon majd a szája, ha dispute-ot fog látni részemről.

    [ Szerkesztve ]

    ''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés