- Tidal
- Linux haladóknak
- Facebook és Messenger
- ASUS routerek
- Mozilla Firefox
- Mesterséges intelligencia topik
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Vége: a kínai platformok nem adják vissza a pénzt visszaküldött áru nélkül
- Idővel bárkinek lehet saját Waymo robottaxija
- Tényleg megbüntette az Apple-t és a Metát az EU, jön a megtorlás?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jakab66[hun]
senior tag
10w40-es. Megfelel a punto gt turboba? Nameg az 5 litert meg kell venni így is úgy is, és akkor már így olcsóbb....
-
hülyegyerek
addikt
Sajnos semennyire nem lehet hozzáférni, mivel nagyon szűk belül a csati. Akkor ezek szerint helyettesíthetem akármilyen 5-ös csatival, ami rámegy a lámpa felőli apa részre ?
Szerk: leszedtem a bal oldali lámpát is, mivel nagyon párás a bura, és sikerült egy jó adag vizet kilocsolni belőle. Most a radiátoron szárítom, viszont a legalsó prizmás részből nem tudom kiönteni a vizet. Gond lenne, ha egy picit megfúrnám hátulról hogy kijöjjön ?
-
aphra2
senior tag
1.6-nál tölcsér + vipoláncső és fentről öntöd bele az aksi környékén, ill ahol van hely, a szintellenörző csavar a betöltő nyilás is
Kis szines a témához:
Sok szerelőnél régen , és most is egy fent nyitott fémedény, benne egy olajpumpa , aminek a tengelyét pl :zsiguli ablakemelővel tekerve, és egy csövet kivezetve a váltóba tekerik az olajat. -
aphra2
senior tag
Hát igen, elég nagy volt a kontraszt nálam is a régi, és az új tárcsa súlya között, nekem is a fogyasztás jutott eszembe elsőre , meg futómű szempontjából a rugózatlan tömeg, (de ez csak a tuning buzulásom miatt van)
Winne: kevésbé kilométer mint inkább vastagság alapján mérik az elhasználódást , a gyári adat szerint a hűtött 22 mm-est 20-ig, a tömör 12mm-es tárcsát 10,2-ig lehet(ne) csak koptatni , aztán csere, mondjuk én lejártam 6-7mm-ig ami azért már bőven nem az ajánlott kategória, és már én is túlzásnak éreztem
,
-
aphra2
senior tag
De szokás cserélgetni , nem ártana tudni mikor volt utoljára , de a váltónál a megfelelő olajszint magasság sokkal fontosabb , szóval az nem élethalál , és ha már selenia ment a motorba, akkor a váltóba is a tutit , tehát TUTELA ZC 75 sajna ez sem olcsó.
Új hozzászólás Aktív témák
- Smart Fortwo - 600 Benzin - Kabrió - Klíma - Nagyon szép állapotban
- AWS 5x108 R17 felni + Bridgestone Potenza Sport gumi
- Veemann V-FS8 20 felnim új nyári abroncs szettel.
- LG 6 Motion Inverteres DirectDrive mosógép (F2J5WN4W)
- Eladó AS-48A olajmentes kompresszor 4L tartállyal, dupla hengeres kivitelben!
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook E754 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" HD I HDMI I W10 I Garancia!
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- OLCSÓBB!!! Dell Latitude 7420 és 7420 All-In-One i7-1185G7, Intel Iris Xe Graphics, 16GB, 256GB-2TB
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest