Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz gangstagergo #99369 üzenetére

    Ha számít valamit, én is lehet hogy AZ-t kapok... a napokban keresett meg a háziorvos (decemberben regisztráltam 27 évesen, pár hete regisztrált kollégák már oltva vannak, ebből mint látható kiválóan leszarták az oltási sorrendet :) ), kínait ajánlott fel, de elutasítottam - azt mondta hogy Astrára vagy Pfizerre van esély lepattanóban. De ez a háziorvosos pool, nem a foglalós... eközben azért az Oltóközpontra is várok, ha ott előbb lesz akkor inkább fizetek érte csak kapjak már valamit ami használ is, nekem elég volt most két személy temetése meg izgulás apámékért (apunál Pfizer használt rendesen 3 hét után, barátnője meg azóta is szarul van - igaz a háziorvos megfázással kezelte...), nem hiányzik hogy én is végigkínlódjam ezt a szart.

    Nekem egyszerűen nagyon para a kínai jelenleg, nem akarok véletlenül se rémhírt kelteni de ismerősöm februárban kapott lepattanót és nemrég teszteltette az antitest termelését és alig van nála... :(

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák