Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz Miklós315 #8885 üzenetére

    Persze, hogy van külföldön is. De ott valahogy komolyabbak a törekvések és valóban vannak pozitív változások. Mint írtam németeknél pl, háziorvos ismerősöm, csak a héten kapott ffp3 maszkot de abból jó sokat. Pedig már több mint egy hete vesz mintákat és küldi szűrésre. Az ő környékükön, nem tudom máshol is-e, már aznap megvannak az eredmények, és az eü. dolgozókat heti 2-3x szűrik. Pedig ott sem így indult, de elkezdtek változtatni. Nálunk? Nagy szavak, ígérgetések és olyan tényleg érdemi nem történik. Legalább a mentő már kimegy és leszűrnek, eljutottunk idáig. Már ha engedélyezik.... ( ezzel nem a mentősöket kritizálom, isten ments.)
    Sokkal de sokkal több "pontot" kellett volna már nálunk is kialakítani, ahol laborban megy a "teszt". Oké, önmagában ez nem megoldás, de legalább tudnák az emberek mi van velük, vagy mi nincs. Meg melyik országrészben mi a helyzet. De sajnos ez nálunk tudatosan nincs így. Szinte mindenhol ezen a téren fejlődések, figyelhetőek meg. Csak nálunk nem igazán. Bocs, ha indulatosabb voltam. Csak mikor családtag, barát dolgozik ilyen körülmények között.... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák