Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    Sziasztok !

    Kérdés. Nem köhögök , nincs ízvesztés , nincs szagvesztés , nem vagyok fáradékonyabb mint eddig de ma olyan 11 óta elég furán "szorít" a fejem , ezt nem tudom jobban leírni. Hárman lakunk egy háztartásba akiből rajtam kívül mindketten igazolt pozitívak vasárnap óta, tehát az , hogy pozitív vagyok gyakorlatilag már nem kérdése. Van itthon saját tesztünk, szóval majd munka után délután megcsináljuk a tesztet nekem is.

    Kérdésem leginkább az lenne, hogy valaki aki mostanában szopódott be le tudná írni, hogy hogy nézett ki a kórtörténet ? Nekem a fent jelzett problémán kívül volt egy 37.4 hőemelkedésem olyan 1 körül , de mikor nemrég újra mértem már csak 37,1 volt. Légzéssel nincs problémám , nem tudom eldönteni, hogy rosszabb e vagy sem, szerintem ebbe kicsit belejátszik a félelem is , így most ugye jobban figyelem mint általában. De nem lélegzek se gyorsabban , se lassabban , ebben nem érzek különbséget. Viszont a fejemben ez a "nyomás" állandósult. Valaki tapasztalt már ilyet ? Illetve kicsit érzékenyebb vagyok a fényre , nem problémás nem kellett besötétíteni meg semmi , de ezt észrevettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Homie, I get up I run my shit, Really, I don't give a fuck "

Új hozzászólás Aktív témák