Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    válasz Ezekiell #38567 üzenetére

    "De, van benne rossz. Aktívan hátráltatja a járvány elleni védekezést a maszkellenes és oltásellenes propagandájával és dezinformációs baromságaival, anyagi haszonszerzés céljából." és (#38572) Micsurin

    Értem én, hogy mire gondoltok, de...
    Ha annyira útban lenne a szövegével és a gondolataival ezzel kapcsolatban, akkor nem csak úgy lenne itt-ott megnevezve, hogy vírustagadó stb...hanem kőkeményen fellépnének ellene.
    Ez tudomásom szerint nem történt eddig meg és van egy sejtésem, hogy nem is fog.
    Vajon miért?....a tegnap ide linkelt interjúban is csak makogott Merkely meg az észjáték a maszkkal...a rádióban a másik is csak makogott mikor Gődénnyel ott volt...Mintha nehéz lenne egyértelmű dolgokat közölni...

    Itt nálunk is vannak ilyenek egyre többen, rengeteg friss videóval..és nincsenek megdorgálva, hogy hejj ezt nem kellene. Szépen csendben leadják a dolgaikat és ennyi. Van aki mögéjük áll, van aki anyázza őket. Pontosan úgy zajlik itt is Németországban, mint ott nálatok vagy éppen itt a topikban. Sosincs vége játék...

    Ma reggel is mikor vittem a gyerekemet, a 2 percre lévő oskolába, csak én buta vettem fel a maszkot, én a 8 éve itt élő nyomorult bevándorló :DDD

    Toljátok itt a mantrát páran, de nem biztos, hogy az a 100%os út...

Új hozzászólás Aktív témák