Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz radi8tor #24654 üzenetére

    Nálunk be sem zárt a fitness, hétfőn este fél hétkor ott futkostak a padokon a kirakatban, jobbára maszk nélkül. Bár, aki a padon fújtat ott már a maszk sem segít. :U
    Amúgy meg a játszótér tele, mászókázás, hinta-palinta. Az utcán cangáznak, koriznak a nagyival, gördeszkáznak, millió kutyás, milliárd légy. Rendőrt másfél hónapja nem láttam. :))
    Plázában, boltban senki nem szól a maszk nélkül mászkálókra (mondjuk a nyakában sokat ér :K ), gyógyszertárba, maszk nélkül (egyszerre egy ember lehet bent aha :D ), kutyával pofátlankodik be a tag, körbe is sétáltatja: kutyapelust vett. :C
    Reggelente a csövik (hónaljig a kukában) és a melósok (nehéz megkülönböztetni) csoportosulnak a közlekedő út közepén: körbeadják a csavaros kifliket, aztán az üvegeket ott is hagyják, hogy kitörjem a nyakam.
    Kelleni fog az a 30000 ágy. :W

    (#24678)Micsurin
    Jól látod kb. ;) Egy emberen láttam eddig 3M maszkot, de az komolyabb volt ennél, sisak szerű. Nekem is van egy dupla szűrős maszkom, cserélhetetlen szűrővel és nem lehet benne kommunikálni. :(Meg van egy FFP8-as, egy gond van vele, nemcsak a vírust, de a zoxigént sem veszi ki a levegőbű', teccik érteni. :DDD
    Maradnak a sebészi vackok. :(((

    (#24679) S e t h
    Biztos a repcsin is csak viccből kell felvenni a becsapódási testhelyzetet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák