Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz kw3v865 #1207 üzenetére

    Nem feltétlen a jobb egészségügy miatt van. A tesztelési metódusok inkább, amik az eltéréseket adják... Ezért mások teljesen pl. a dél-koreai és az olasz adatok is. És mint tudjuk a halálos esetek nem az első napokban követekeztek be zömében... 1-2 hétig még vívódik a szervezet a potenciális veszélyeztetteknél.

    Én korábban írtam, s a számok alapján is az tűnik megerősítettnek:
    Hogy az ázsiai precizitást (Kína, Dél-Korea), vakon teszteltést csak egy ország tudja igazán lemásolni: a német precizitás... már kérdés, hogy az agyon tolt liberalizmus, az, hogy ők pl. a gazdaságuk pilléreit (autógyártás, stb) ugyanúgy nem akarják bezárni - tönkre fogja vágni az egészet.

    (#1212) emvy
    Korai ezt még kijelenteni nagyon! Az országokban még lappangási időn belül vannak okan. Relatíve friss a megjelenés.

    Az esetszámok még kicsik és most hogy elértük a pár százas esetszámot az ezt követő lappangási idő alatt robban nagyot exponenciálisan nagyot a görbe. az egyes esetek is csináltak gyorsan pár száz esetet... ahol van 200-800 ott napokon belül sok ezer lehet... 2-3* gyorsabban terjed, mint az influenza... most lesznek még az ugrások.

    (#1208) t72killer

    Az exponenciális görbének viszont az is a sajátossága, amit emvy-nek írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák