Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    Én egy szabálykövető ember vagyok ami a járványt illeti legalábbis. De ez már az én tűréshatáromat is feszegeti:
    Tegnap (9-én) hívtak a fiam iskolájából, 10 körül, hogy menjünk a gyerekekért, mert vasárnapig karanténba kerül az osztály. Erre ma, kb 10 perce jött emailben az értesítés, hogy a gyerek hatósági karanténban van november 5-étől (!!!) kezdve 14-e éjfélig. Tehát 2 napot karanténból járt iskolába, eleve. Amúgy meg mi a viharnak van még ez az egész, pláne ha ilyen hanyagul van kezelve? Mindenki jön-megy maszk nélkül, ahova akar, van még ennek a karanténozásnak bármi értelme? Lenne, persze, ha más korlátozások is lennének, de így... :(((

    gergo5991: azt már én is megkaptam a szlovákiai rokonságtól (az oltatlan részétől), hogy az oltottak miatt terjed a járvány, mert őket nem tesztelik és azt csinálnak amit akarnak. Tavasszal még azt szajkózták, hogy mihelyt engedélyezik a Szputnyikot, rohannak oltásra, aztán amikor engedélyezték, visszaléptek és inkább tesztpártiak lettek. A fene se érti az embereket... fasza dolog a teszt, de azt választani mint egyedüli megoldást a járvány ellen, akkor még 10 év múlva is nyitunk-zárunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák