Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Dave567 #23079 üzenetére

    Én ezt már vissza nem fogom vinni, nem azért vettem, de kerülget olyan érzés, hogy teljeen fölöslegesen vettem meg.

    Kövezzen meg mindenki, de én a képminőségben semmi különbséget nem veszek észre.
    Tegnap este eljátszottam ezzel kb. fél órát, oda-vissza próbálgattam a filmeket a régi WD TV, a MED600 és a Samsung H6400 beépített médialjeátszója között.
    Én aztán egyiken sem vettem észre semmi difit. De tényleg.
    Még azon is elgondolkodtam, hogy veszek egy sok ezer ft-s, komoly HDMI kábelt, aztán rájöttem, hogy minek.
    Ha egy 50 ezres médialejátszó nem hoz látványos különbséget a lenézett, beépített játékoshoz képest, akkor ott már a kábelen nem fog múlni semmi. (annak idején eljátszottam ezt is DVD-CRT tv-nél egy 10 ezres Scarttal, azzal sem javult semmit a kép, még egyszer nem fogok ebbe az audiofil őrülteknek való pénzdobáló hülyeségbe beleesni)

    Biztos én vagyok az amatőr, vagy vak, nem tudom, de nem is bánom.... (vagyis igen, nagyon, mert tényleg sokan azt mondták, hogy egy komoly médialejátszó képe olyan változást fog hozni, mintha új tv-t vettem volna. Én tudom, hogy az 50 ezres kütyü még nem a csúcsok csúcsa, de basszus, akkor is sok pénz, ennyivel megtoldva a tv árát, kaptam volna +5 colt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák