Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPeekaboo

    senior tag

    Régen jelentkeztem, azóta a következő játékok pörögtek le nálam: Oxenfree II, Beyond a Steel Sky, Cocoon, Venba, A Short Hike, Jusant. Az első kettőt Mac-en játszottam, mert az Oxenfree II-t valami folytán Xbox-ra nem adták ki, pedig az első része mintha konzol exklúzív lett volna annak idején. Ez hozta a korábbi papírformát, Netflix előfizetők többek között ezzel is ingyen játszhatnak. A második játék egy 94-es DOS-os point & click kalandjáték folytatása, amit nem hagyhattam ki és Xbox-ra is beszerezhető. A Venba egy indie főzős alkotás, ahol indiai ételeket kell összeállítani némi háttér történet mellett. A Jusant-ot tegnap fejeztem be, minden achival. Ez kvázi egy hegymászó “szimulátor”, mert annyit kell benne mászni, hogy a végére már kicsit sok lett nekem. Eléggé igénybe veszi a controller-t, mert irányba kell tartani, mellette meg 2-3 gombot felváltva nyomogatni/nyomva tartani. Kicsit a régi PC-s Tomb Raider-ek meg a Mirror’s Edge jött vissza emlékként, hogy ott kellett hasonló mutatványokat kivitelezni. Két belassulásom meg egy elszállásom volt QR-t használva a játék alatt. A végén másra számítottam.

Új hozzászólás Aktív témák