Új hozzászólás Aktív témák

  • Calibos

    addikt

    szégyen ami a wotban megy , emberek megbolondultak az elmúlt hétben. Itt már régóta nem nyerésre játszanak. Nulla mapkontroll. Sajnos arra szintre jutottam el hogy azt kell mondanom hogy sokszor a saját csapatom az igazi ellenség. Kezdő környékét nem tudom elhagyni a mecsek negyedében, mert kb. 20-40 mp-el a kezdés után elfogyott mindjárt két-három csapattárs. Jobbra-balra forgatom a csővet mert 2 oldalról lönnek vagy hárman- négyen. Nem beszélve hogy egy kupacban van a csapat három negyede és feleslegesen nyomkodom F7et továbbra is bokrokban és szikla mögött bujkálnak nehogy felfedezék őket. Ez nem wg hibája, de az igen hogy fullidiotának is szemet szúr ha egyik csapatban jól páncálozott, igazi heavyk vagy 4-5 en vannak mig én csapatomban, 2 igazi heavy van csak. Ledarálnak a picsába! Nos én azok táborába tartozom, aki fizet premium hónapokra, rendszeresen több premium tankom van mint sima. Szóval kurva jogosan vagyok felháborodva. Nos megint pár hónapra pihi lesz ha ez megy még pár napig. Leszarom a nyereménytankot, megveszem ha akarom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák