Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz 4580693 #127329 üzenetére

    Hallatom róla igen , T34ben már egy 5skilles legénység habzó szájjal várja az E5 öt :D Ki van fejlesztve a biztonságos elhelyezés vagy mifene magyarul ;]

    (#127330) bodry123 : Szándékosan nem papiról olvasott adatokkal akartam untatni a kérdezőt hanem a jelenlegi gyakorlati tapasztalataim alapján adtam neki egy kis útbaigazítást. Pontosan ezért nem értem hogy mit ferdíthetek félre illetve egy "szubjektív" véleményen , az gondolsz róla amit akarsz és azt hiszel el belőle amit akarsz illetve egyet nem értés is 100%osan oké részemről, kivétel ez alól ha ferdítéssel gyanúsítanak aminek ergo semmi értelme ;] Megint csak egy olyan dolog hogy még soha nem figyeltem fel rá : " ejj ez az is7 fene a pofáját már hulldownba van XD " lol :DDD Örülök neki hogy te beütöd az IS-4 tornyát eddig még facehugban sem tudott mit kezdeni velem az E-100 , mausnak meg az oldalába mentem és nem volt gundepje rám Trolo?lolo? ;]
    Szerintem maradjunk annyiba hogy neked így jöttek össze a meccsek nekem pedig úgy ;] Ez olyan mint az rhm széria ágyú ;] Másik példa haverom obj 140el 800 csata körül járt és folyamat mondta ne ezt ne folyamat ammorack,gyullad stb... csak azért is megvettem és 200 csatánál az orra alá dörgöltem nekem nem semmi ilyen bajom nincs vele és aztán ... 220csata körül elkezdett folyamat gyulladni ammoracket kapni ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák