Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz TRob1 #90985 üzenetére

    "Ha valakit győzködni kell egy új, modernebb oprendszer miatt egy régebbi ellenében (ami az illető elmondása alapján már eleve nem is tudja kihasználni a rendszerét), akkor ott valami hiba van a mátrixban."

    Nem kértem senkitől, hogy győzködjön, eredetileg ezt kédeztem: Valaki jobbkedvre detrítene?
    Fölfogtam, hogy az inkompatibilitás rossz dolog, és azzal is tisztában vagyok, hogy a megjelenésénél fontosabb kérdések is vannak. Az első találkozásom a W10-zel egy katsztrófa volt. Még kikapcsolni sem lehetett vele a gépet, ez eléggé rossz emlékeket eredményezett. Valamint nagyon-nagyon hiányzott az óra, ami akkor jelenik meg, ha a kurzort a jobb alsó sarokba húzom, ugyanis nem vagyok egy sasszem, és ez sokat segített. Ilyen emlékekkel nem repesek, erre kértem segítséget. :U

    " a "klasszik Start menüt" meg pl. mindig is utáltam..."

    Ebben legalább egyet értünk! Sosem használtam, még örültem is, hogy eltüntették, mert nem kellett lomtalanígatni.

    "És keress csak a hibakódra, találsz millió találatot."

    Az első dolgom volt. Egy teljesen azonos sem volt, nem hogy millió. Nem tudom, Te mit találhattál. Dobhatnál pár konkrét linket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák