Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy március elején telepítettem ezt a w10-et..
    Minden szép és minden jó volt, majd az első win update után el sem akart indulni a vas.
    Akkor csináltam újra egy pendrive-ot, amiről telepítettem.
    Nem talált rendszert, majd kérlelt adjak neki egyet, majd válasszam a hibajavítást.
    Akkor addig addig turkáltam a biosba, míg elindult.
    Na most én az a fajta vagyok, akinek a gépe csak akkor áll, ha áramszünet van..
    Jött is az áramszünet. :D A gép megint nem indult, csinálhattam újra egy w10 pendrivot..
    Pedig a biosban a boot arra a lemezre van állítva, ahol a rendszer van, de hiába.
    Akkor pen-ről boot, onnan javítás, de persze nem tudja javítani, majd biosba vissza állítás a lemezre, os voálá.. Megy minden..
    Na most jött tegnap vagy mikor ez a frissítés. gondolom magát lefrissítette, és szeretett volna újra indulni, nem engedtem neki, majd éjjel valamikor vette a bátorságot, majd újraindult.. Legalábbis próbált volna..
    Még szerencse, nem töröltem le a pendrive-ot azóta... Most megint megy a gép.

    Mi lehet az oka, hogy egy egyszerű resi után már nem akar elindulni a gép?
    Ugye korábban vagy itt a ph-n vagy másik oldalon olvastam, hogy a frissítés sokaknál okozott hasonló problémát, hogy nem indult utána újra..
    Van erre valami megoldás, ne keljen minden indításnál egy w10-es pendrive, mert a 32gb-s jó lenne nekem másra is, nem csak egy vackot tartani rajta, mert épp nem akar magától elindulni, arra meg nem vennék egy másikat, hogy menjen ez a vacak.
    Választ / ötleteket köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák