Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok Tudorok!

    Segítségeteket kérem! Elakadtam Win10 frissítés során és már elég kevés a hajam!
    A gépem: Lenovo B590: Pentium 2030M, 8GB DDR3, Seagate 500GB HDD, Geforce 610M
    Jelenleg Windows 7 Pro (OEM) van rajta ezt szeretném frissíteni Win10 Pro-ra.
    A laptop jó idáig fősulis Win 10 ment rajta, de mivel ott végeztem így vettem egy eredeti Win7-est.

    A héten azzal szenvedtem, hogy leszedte a Win10-et majd a frissítés megkezdése után (amikor már újraindult és ment a karikás frissítés) 40%-nál errorozott. Mindíg ezt csinálta.
    Utánaolvastam a Microsoft szerint ha van MicroSD kártya akkor azt el kell távolítani és milyen jó lesz. Nincs microSD kártya, a kártyaolvasóban sincs semmi éls nem jó!

    Gondoltam nincs gond újratelepítem a gépet.
    DVD-ről Windows 7 Pro OEM feltelepít, szükséges driverek feltelepít. OK Irány a Windows update! Lefrissítette a Windows Update-et majd csak keres-keres de semmi. Elmentem így dolgozni ott hagytam 8 órákra a gépet és mire hazaértem semmi csak keres-keres...
    Itt már kezdtem kisebb idegrohamot kapni. Na ezt játszottam 2 napig. Utána úgy gondoltam Media Creation Tool-al akkor frissítem a gépet. Leszedte amit kell van ESD mappa stb. Elindul a frissítések keresése a Win10 telepítőben és semmi! Ezt is napok óta játszom...
    Az svchost.exe 16 példányban fut és van egy ami kb 1.5Gb ramot megzabál. És semmi...

    No problem elkezdtem élezni a baltát.
    Media Creation Tool-al leszedtem az isot egy másik gépen és Rufussal csináltam pendriveot.
    Akkor majd így ráfrissítek!
    Elindul a telepítő, eljutok a frissítésig erre azt mondja, hogy indítsam újra a gépet és majd onnan frissítsek mert így nem fog menni.

    Kérdezem én: Mit lehet még tenni? Tényleg felnégyelem összetöröm és kiba**om a laptopot a pi**ába mert ilyen tényleg nincs!
    Segítsetek legyetek szívesek! Holnap elutazom mire hazaérek vége az ingyenes frissítési lehetőségnek és nyaralás alatt meg nem vinnék laptopot.

    [ Szerkesztve ]

    >>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Új hozzászólás Aktív témák