Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    Sziasztok

    A win10-em nagyon sűrűn fagy mostanában.

    Ha ctrl-alt-del-t nyomok, előjön a szervíz képernyő, és ott működik az egér klikk, szóval tudom, hogy az egerem működik. Mégis, a desktop alkalmasint teljesen megfagy. Az óra jár a jobb alsó sarokban (másodpercet is raktam, látom, hogy jár), a desktop nem teljesen halott, de akkor sem reagál semmire. Task lista nem mutat értelmezhető dolgokat. Néha "System Interrupts" 100% cput megeszik 4 mag 3.5 ghz-en. Nincs értelmes információ a process listen, hogy mi eszi a cpu-t. Az interaktivitás már csak akkor tér vissza, amikor többé semmi sincs ott - bármi is volt előzőleg. 4-5 perces fagyásaim vannak.

    A hdd folyton kerreg, és nem tudom, miért.

    Van vírusírtó a gépen (avast), nem hinném, hogy valami vírus. Ha az avast frissítene, annak nyoma lenne utólag. Lekérdeztem a drive töredezettséget, ilyen 1-2%, nem valószínű, hogy a diskfrag járkál állandóan - különben sem látom a process listában - de a hdd folyton dolgozik valamit. Régebben 1-2 percet ha dolgozott, utána megállt, most sosem áll meg. Órákra ott hagyom a gépet, órákon keresztül csinál valamit, és nem tudok információt kicsikarni a win10-ből, hogy mi a fenét művel.

    Már a win11 gerillamarketingje lenne?

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák