Új hozzászólás Aktív témák

  • default.

    őstag

    Sziasztok
    USB Audio eszköz (külső hangkártya) nem ismeri fel a win által automatikusan letöltött drivert (Error 19), és természetesen nem enged másik drivert sem rárakni, mer'ez a legjobb...
    Ezért leszedtem a drivert, és megpróbáltam a "kézzel kiválasztom a listából" módszerrel újratenni, ekkor rendre az Error 39-es kódot dobja. Neten már kerestem, semmi hasznos.
    Azt is próbáltam, hogy letiltom az automatikus driver telepítést, de szokás szerint semmit nem ér, utána is nyugadtan teszi fel a szar drivert, ha bekapcsolom az eszközt. Próbáltam offline (kábel ki) is telepíteni a gyári drivert, ilyenkor ez mindig elakad annál a résznél, hogy kapcsoljam be az eszközt, a többit ő intézi. Bekapcsolom az eszközt, és nem történik semmi.
    A lényeg: szerintem nem kerülhetem el a win reinstall-t, ezért a kérdésem: win telepítés során/után milyen sorrendet érdemes követnem, hogy ne legyen ilyen elk#ródás a win driver-rel? Az segít, ha a telepítéskor már be van dugva és kapcsolva a kártya, úgy, mint a billentyűzet meg az egér? Vagy ezt éppen nem illik?...őrület szélén állok ezzel a sztorival :N

Új hozzászólás Aktív témák