Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Dilikutya #115212 üzenetére

    Akad, ami nálam bevált: friss Windows 10 telepítés után nyomok egy Windows update-et és hagyom, hogy amit akar azt mindent feltelepítsen (van még UWP app amit ilyenkor állít be mert a Windows telepítés után közvetlenül a start menüben csak valamiféle "lefelé mutató nyilak" vannak a csempéken majd pár gép restart és ott lesznek ezek az UWP appok.
    Ezután már AppBuster segítségével el lehet távolítani ami nem kell.

    DE van powershell megoldás is: [link] [link] [link]

    Amúgy a CCleaner-ben is kilistázódnak az appok és ott is lehet törölni egyesével őket.

    Csináltam már olyan, hogy Windows telepítés után egyből futtattam és sajnos addig nem nyugodott a rendszer ameddig újra nem telepítette vagy be nem fejezte a telepítésüket. DE ez egy régebbi build volt.

    Brownn

    1. Vannak programok amiknél a telepítés során kiválasztható hogy az aktuális felhasználónak települjenek vagy minden felhasználó számára elérhetőek legyenek. pl. ilyen program a Total Commander tehát aktuális vs. minden felhasználó ha utóbbi akkor a gépen lévő többi fiókkal bejelentkezett felhasználóknak is ott lesz a telepített programok között és használhatja azt

    2. klónozásra én a Macrium Reflect Free-t ajánlom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák