Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilemaster

    csendes tag

    válasz csaszi75 #6339 üzenetére

    3-4 frissen aktivált vodafone tuti100+os kártyával hívtam fel az ügyfélszolgálatot, hogy nem megy a volte. Érdekes módon miután bekapcsolták, pár perc és egy újraindítás elteltével működött is gond nélkül. Előtte hiába vártam két hetet, magától még véletlenül sem aktiválódott, hiába volt a telefonon bekapcsolva.

    Az első ügyfélszolgálatos kiemelte hogy minden frissen aktivált kártyán engedélyezve kéne hogy legyen, ennek ellenére az enyémen tiltva volt. A második ügyintézőt kártya aktiválás után 2 órával hívtam, mondta hogy ilyenkor 48 óra az átfutási idő, de lássak csodát bekapcsolja nekem azonnal. Repülő mód ki-be, és már ment is. Igaz, azzal kezdte hogy biztos én nem kapcsoltam be a készüléken, és onnan kéne engedélyeznem. Erre mondtam neki hogy 2 hét alatt ezzel az úttal nem oldódott meg korábban a probléma, úgyhogy tapasztalatból azonnal ügyintézőhöz fordulok, nem próbálkozok feleslegesen, hogy hátha működni fog, mert nem fog magától.

    Yettel kártyákkal gondban vagyok, mindössze egyen megy a volte, az összes többin nem hajlandó. Szerintem azok esetében is hivogatnom kéne az ügyfélszolgálatot, és pár perc alatt megoldódna.

    Őszintén megmondva, nem tudom miért érdekük a szolgáltatóknak hogy 2G hálózaton menjenek a hívások 2023-ban. Legalább szolgáltatói oldalon alapból engedélyezve lenne a volte...

Új hozzászólás Aktív témák