Új hozzászólás Aktív témák

  • apacs11

    csendes tag

    Sziasztok!
    Gondom a következő,itt 1 kolágátol vettem 2800mah akumlátort gyári SciPhone márkájut!
    2500ft-t átutaltam,pár napra megjőtt az aksi persze a zsacsekja nyitva volt((Ő aszt írja mert kipróbálta mielőtt elküldte) szóval meg csináltam a 16-órás első tőltést kikapcsolt telóval,ahogy meg van írva.De az aksi nem bírt ki 1,5 napot használat nélkül ,Utánna meg már fél nap alatt lemerül készenléti üzemmódban .Írtam a kolegának,hogy ez az aksi nem jó,azt válaszolta ,hogy mükődik nem? ő azt nem igérte,hogy az aksi 1 hétig mökődik.
    De ha az 1200mah aksi használva 2 napot bír akkor a 2800mah aksinak min 3-4 napot kéne bírni nem? Ebből kiindulva az aksi hiába mükődik, de hibás! Azt válaszolta,hogy ő igy rendeli ,és ha mükszik akkor nincs rá gari csere,és ne gondoljam azt,hogy ő othon rá ragassza a használt aksira a címkét,,további rábeszélésemre megígérte reklamál a szállitójánál,De eltelt kb 1 hónap s nem jelentkezik, azóta írtam neki 2 pü-t kb 1 hete arra sem reagál!
    Kérdésem, jogos a reklamációm,és mitt tehetnék ,de nem is a pénz bosszant ha nem az ,hogy nem tudom használni az aksit! Nem szeretném rögtön lejáratni a kolégát,ezért várom a tippeket,mi előtt le írom a nevét! előre is kösz Üdv ! :W

Új hozzászólás Aktív témák