Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz Frawly #33965 üzenetére

    A Potato idején nekem még annak tűnt, főleg, hogy bétát próbálgattam, ami valamiért kellemes kernelpánikkal állt le és nem akadt senki, aki segíteni tudott volna a hiba megmagyarázásában. Persze azóta jó pár köbméter víz lefolyt a Kárpát-medence folyami mederszelvényeiben. Talán inkább Slackware, Gentoo, Frugalware a "nagyok" disztrói, és ezek mellett, felett pláne a BSD-k...

    A különféle új disztrókat ritkán követem, kajtatom, nekem régóta bőven elegendő az Ubuntu, ha azzal nem tudok megoldani valamilyen problémát, akkor a többi disztróval sem tudnám, mert ezt ismerem jobbára.
    Egyébként nagyjából a kései modemes Internet óta Linuxozgatok, akkor keltette fel az érdeklődésemet egy gimnázium honlapjának Linuxos ismertetője. Inkább a desktop fejlődése érdekel, a túlzott konzolos "bohóckodás" (:D) nem a műfajom, amikor sok hűhó ment el semmiért, ámbátor akinek abból fakad a megélhetése, annak nyilván megérheti a mély-vizelés. Kedvenceim az rpm-es akkori Mandrake és a SuSe Linux voltak. Biztosan emlékszel még a Linuxvilágra, a Kiskapu Kiadóra és az Uhu Linuxra, szép idők voltak azok. :D

    Ha már szóba került a rolling, akkor ajánlom figyelmedbe a PCLinux OS-t, néha kellemes meglepetéseket is tud produkálni, habár régen változatosabb, többféle verzióban adták ki.

Új hozzászólás Aktív témák