Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz Vladi #2787 üzenetére

    De nekem igen, mert én csak ezeken tudok beállítani valamit. Sajnos, én nem tartozok azok közé, akik egy vagy több hátteret témának neveznek. Én szeretnék sötét ablakokat, lehetőleg nem csak egy színűt, hanem olyat ami jól néz ki, be akarok állítani ilyen hullámzó, és láng effekteket, és imbolygó ablakokat, ugyanígy a tárcát, vagy panelt, és menüt, vagy ahogy hívni akarjátok(mindenki tudja így is, hogy mire gondolok), be akarom állítani, mi milyen hangerővel jelezzen, és mi jelezzen, és hogy, a hdd használat nélküli kikapcsolási idejét, ha neten nézek valamit, nem akarom, hogy elsötétüljön a kép, viszont ezt nem úgy akarom elérni, hogy semminél se kapcsoljon be a képernyőkímélő, vagy ne kapcsoljon ki a monitor. Ezek mellett természetesen ne írjon ki állandóan hibát, ne lassuljon be, ez pl. van, hogy elszürkül a kép, és úgy szenved, hogy az egér se mozdul. És ha találok valami programot, vagy témát ami tetszik, akkor azt tudjam alkalmazni 2-3 gombnyomással. Pl. a Zorin OS 6 Core-ban külön telepíteni kell az Advanced Settings nevű alkalmazást, hogy a témát telepíteni lehessen, de pl. az Ubuntu Software Centerben már nem is találtam, úgyhogy semmiképp nem tudtam alkalmazni.Míg a Zorin OS 6 mindig hibákat írt, amiknek a képeit fel is raktam, az 5.2-őn be kell zárni dolgokat, hogy megjeleníthessem, mikor megbolondul. A szürkülésről nem beszélve.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák