Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Vesa #18309 üzenetére

    Csak teoretikusn, de mi van akkor, ha éppen ez a cél? Jól megszedik még magukat a gyárépítésen, ahova egy elavult tech-et építenek be....

    Sajnos nagyon életszerű, ha erre gondolunk. :( Én azért abban bízom, látva ezt az Egyetemi Tudásparkot, ami 2018-ban elindult zöldmezős beruházásként, hogy egy ilyen múltú egyetem renoméját nem akarják a porba gyalázni teljesen. Így is a békasegge alatt vagyunk az egyetemek rangsorában. Különben először én se értettem, miért ennek a projektnek részeként jön létre a vakcinagyár, amikor bárhol megépíthetnék külön is mindentől. Mindegy is, én reménykedek, hogy hasznos lesz/hasznossá tehető a vakcinagyár, meg aztán minek épül egy fejlesztő-kutató centrum is, ha ebben a gyárban már kész recept alapján főznek? (vagyis nem véletlenül épül amellé)

    Azt is el tudom képzelni egyébként, hogy csak taktikáznak azzal, hogy kínai vakcinagyár épül, aztán ha az ellenzék massza nagyon ráépít erre, majd felfordítják a lapokat és mutogatnak majd, hogy a galád baloldal megint csak rossz hírüket akarja kelteni mindenütt! De amúgy meg bármi lehet, az tuti, hogy anyagilag mindenképpen jól akarnak/fognak járni, efelől nincs kétség. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák