Új hozzászólás Aktív témák

  • #99546112

    törölt tag

    Üdv!

    Eddig bírtam, mostmár nagyon bosszantó! Nemrég panasszal éltem mert a Sat-os stb nem működött megfelelően, aztán kicserélték egy vadonatújra. Viszont itt meg az a probléma hogy folyton baj van a műsorújsággal, nem tölti be, vagy csak részlegesen vagy csak többszöri újraindítás vagy áramtalanítás után javil meg, most viszont egyik módszerrel sem. Szörnyen bosszantó hisz így a felvételt sem tudom beállítani :-/ Amikor felhívtam a telekomot akkor azt mondták h a központban mókolnak valamit meg kiküldenek valakit. Viszont mire kijött a csávó, megjavult -.- De komolyan már vicc hogy folyton szívok, első stb rossz volt, vagy ezer éves legalább, de fagyadozott stb, aztán ez az új megint nemjó, a távirányító az előző boxnál olyan mocskos meg kopott volt hogy a távirányító sem működött. Herőtom van már az egésztől, pedig tök jó lenne ha működne az epg normálisan. Valamiért mintha nem töltené le a műsorújságot vagy csak nehezen.
    Másnál nincs ilyesmi? Mi lehet a gond? A többi stb ami itthon van csak sima, nem felvevős, azokon hibátlanul működik.
    Ez a stb-om típusa, hátha valaki talalkozott már ilyen hibával:

Új hozzászólás Aktív témák