Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap végre eljutottunk oda ahol már szombaton állnunk kellett volna a készültségi fokban.Végre áll az összes egész szarufapár és a kistetőrészek.Még a kéét végén a háznak vannak belsőkonytyok és az összes szarufát külön kérésre piszokerősen vissza kell támasztani a faltól.Nem semmi munka lesz végiglétrázni az egész épületet emiatt.Remélem azért a héten megleszünk vele.
    Ma ujra egyedül leszek.A csavarozást fogom késziteni és előkészülök a holnapi melora.Lesz mit csinálni bőven van vagy 280 csavar aminek javarészét ugyan nem tudom berakni de 100-at minden bizonnyal .Nem is leszek egész nap merta gyermekeimhez kell igazodnom.Igy ma egy rövidebb napom lesz.Olyan 3 óráig leszek...
    Tegnap nézelődtem az aproneten és kiszurtam egy régóta kinált x1900-ra való fulcover vizhütő blokkot.Mivel van egy x1900xtx-em lehet megveszem rá.Tegnap elővettem a dobozából és kivettem a 4870-et is.Egymás mellé tettem őket és egy papirra átmásoltam a 4870 gpufelfogatócsavarok helyét és a vrmfelfogatásét.kilyukasztottam ezeken a helyeken a papirt majd áttettem az xtx-re.Nagyon ugy néz ki hogy aprobb átalakitással rászerelhető lesz az uj kártyára is.Igaz a memokra szereznem kell egy vékony rézlemezt amit L alakban kivágok és elosztja a hőt mert a heatkiller blokkon lévő ramhütő fülecskék nem ugy állnak mint ahogy kellene.Nyilván nem erre a tipusra való...
    Igy nagyon olcsón vizesiteni tudnám a vga-mat.
    Nagyon jó lenne ha összejönne.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák