Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap nagyon szar napunk volt.A Zoli durcizott mert számonkértem a gyalukés élének elkopását rajta és ezáltal a munkát is rendesen szabotálta.legszívesebben hazazavartam volna.Csak hátráltatott..Szinte negativ rekordot döntögetünk mostanában munkatempo tekintetében.Nem tudom mi szállt meg bennünket de ez igy van.Azután délután rettenetesen eláztunk.Haza is jöttünk már fél 3-kor.Ez nem volt baj mert legalább átkötöttem az utolsó pillanatban a felelőség biztositását táltinak.Ezzel sporoltam jövőre közel 11 ezer forintot.Még az a szerencsém hogy a posta biztositonál voltam és az elég sok helyen van nálunk is.Igy mami amikor ment a csomagért amit kapott lemondta a biztositásomat én pedig átkötöttem a neten az alianzhoz.Az biztos hogy jövőre már november elején körbe kell néznem és nem hagyhatom az utolsó pillanatra.
    Ma már félve mondom hogy meddig fogunk eljutni.3pár szarufát fogunk felállitani és nekikezdünk a belső konytynak.Na ez a terv.Az hogy mi fog belőle megvalosulni az nagyon nagy kérdés.
    Jut eszembe még lehet hogy idén bakancsot is kell vennem magamnak.A méregdrága kapriolom talpa kilyukadt és mint a szivacs ugy szívja felfelé a vizet.Ezt tegnap szépen meg is tappasztaltam..
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák