Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    A szokásos vasárnap reggeli lustizos későnkelést produkáltam ma.Persze csak magamhoz mérten kelek későn.
    Tegnap jó nagy szívás volt a napom.Elugrottam meggyalulni 8db. fogopárt és a gyalukés éle teljesen ki volt kopva igy kiszagatta a fa szálait a gyalu.Még 2x át kellett csiszolnom hogy tényleg elfogadható minőségű legyen a munkám.Ezen persze teljesen kiakadtam mert a gyalukést mult hétan cseréltük ki és összesen 2db fogópárt gyalultunk meg vele és az éle tökéletesen rendben volt.Utána Zoli kölcsönadta és a sógora harcolta le az élét.Jól be is olvastam Zolinak hogy ez volt az utolsó eset hogy más miatt szopok..Szóval alaza 1 órás melobol kemény 3 órás lett...
    Tegnap ujra játszottam a far cry2-vel.Már 22 küldetést teljesitettem a 33-ból.Teljesen kiakaszt az a játék hogy maga a feladat végrehajtása 1 percig tart de az odaut 10x annyi időt emészt fel.Mostmár végigtolom ha fene fenét eszik akkor is.
    Ma pihi.Anyósomhoz kiugrok és ha felvette sogórnőm az e heti house-t akkor azt megnézem.Más tervem nincs.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák