Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon nehezen ébredtem ma fel.Vagyis a keléssel adodtak problémáim.Van egy két hely a testemen ahol jobban fáj mint az első napon.Ilyen a nyakam és a jobb vállam.A hátam szépen gyógyulgat.A közérzetem rendben van, a fájdalmak meg pár nap és elmulnak...Nem szeretek nyavajogni, ez inkább amolyan "rögzitem a naplomban hogy nincs semmi baj" dolog.
    Tegnap perszenem fejeztük be a tetőt..Ez most nem rajtunk mulott egyszerűen csak még egy támasztási kérdésben nem döntöttek.Annyira nem lényeges a dolog mert 1 honapon bellül ugysem fognak fizetni.(kivéve ha csoda történik)
    Ma végre valahára elkezdünk egy uj tetőt ami egyszerűnek mondható és itt van helyben!!ÓÓÓÓ!!Ez nagyon fini lesz! Végre időben hazaérek.Nyami!
    Igaz hétvégén még el kell mennünk pestre zsindelyezni de ez már annyira nem lényeges.Azért jol jött volna egy kis pihi hétvégén...
    Tegnap táltin félig elment a fék hazafelé.Kiderült hogy nincs fékolaj a tartályban.Remélem nincs valahol csőrepedés a rendszerben..Majd ma világosban átnézzük.
    A cod5-ben szépen araszolok előre.Ezt előbb ki fogom végezni mint a FC2-őt. Az valahogy nem tetszik ennyire.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák