Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Arhquis #9583 üzenetére

    ez a cannon rush nagyon ram ragadt :DDD , pedig mar jo ideje nem arra alapozom a jatekot, max ha az elejen scoutnal latom, hogy semmit nem csinalnak a bejarathoz, vagy esetleg mikor a csapattars rusht eroltet mar az elejen....tegnap az utolso partyban peldaul azt probaltam, hogy az egyik ellenfelet (zerg) cannonal bezarom, bezarom sajat magamat is, es a repulo egyseggel ami pilonkent is uzemel egysegeket szivarogtatok (konkretan dark templart) az ellenfelhez...sajna nem jott be, de hibaibol tanul az ember, es nem elveszett dolog....tehat hidd el, hogy tudom, hogy hatarai vannak a cannon rushnak, es eleg sok mindent probalok/jatszok.

    Ket kerdest tettem fel tegnap, melyik az alap?
    -phonix felemelesi hatarai (sajna kulfoldi szerverren megy a net napkozben, es hiaba google-zok az oldalak tobbsege tiltva van), ill. hogy hasznaljak-e nagy mennyisegben....szerintem egyik sem alap kerdes.
    -a masik amire meg mindig nem kaptam hatarozott igen/nem valaszt. Latni e a kilepett csapattarsa jelenlegi aranyat arra vonatkozoan mennyi szabad szuletesi helye van? ha alapkerdes akkor valaszoljon mar valaki, hogy nem latni, es nem lehet lathatova tenni.

    Vannak itt ugyes emberkek ez nem vitas (de nem erzem fenyevnyinek a kulombseget), ezert is kerdezem oket, es ha a masodik kerdest pl. Te teszed fel, akkor talan rendesen elolvassak, es nem kezdenek oltogatni.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák