- Ezentúl Indiában készülnek majd az USA-ban árusított Apple iPhone-ok
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- Hiába a nagy ígéretek, sok az aggasztó kérdés az Intel jövője körül
- Vámfélelmek közepette próbálhatták ki a Nintendo-rajongók a Switch 2-t
- Bitcoint követelnek a svájci jegybankba
-
IT café
Samsung LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vhiktor
nagyúr
válasz
*RLaci* #149155 üzenetére
Biztos nem volt kalibrálva az LG.
Kalibrálás mellett tökéletesen visszaadja a színeket, de természetesen a Sony is (manapság szinte bármelyik márkát tökéletesre lehet kalibrálni).Azt azért hozzáteszem, hogy Sonynak alapból természetesebb képe ,van kalibráció nélkül is, ha a megfelelő képmódban nézik.
-
Peace
nagyúr
válasz
*RLaci* #148399 üzenetére
"Arra figyelj ha azt veszel nagyon sok a hibás panel." Fenomenális!
Rengeteget olvastam utána a CX-nek meg úgy ámblokk az OLED-eknek.....ás igazából ott is az a konklúzió, hogy lutri. És itt tudna sírva fakadni az ember LED és OLED tekintetében is, hogy vagy szerencséd lesz, vagy nem. Kiadhatsz 200-600k-t vagy 2 millát is, akkor sem garantálja senki és semmi, hogy lesz egy minden tekintetben csúcs tv-d. Én is 2020 ősz elején kezdtem el először észrevenni ezt a ghosting jelenséget, addig "csak" a vertical banding része idegesített. De mondom oké, csak hófehér vagy nagyon világos képeknél zavaró HDR-el....ezt még elviselem.....aztán jött a többi.
-
NY_A
őstag
válasz
*RLaci* #148385 üzenetére
Én 9 hónapja használok egy 65Q75T-t. Oledet váltottam vele különféle okok miatt. Én nagyon pozitívan csalódtam benne, nagyobb visszalépést vártam Oled után. Akkor úgy voltam vele ha nem tetszik vissza váltok Oledre, de a mi szokásainknak sokkal jobb ez. Meglepően homogén a kijelző, én foltosodást vártam. Jó a fekete, jók a színek, a képfeldolgozása is jobb mint az előző tv-men. A betekintési szög valóban fura Oled után de nem gáz mert szemből nézzük. Én is sokat szórakoztam a végleges beállításig, főleg HDR alatt, de megérte. Egyelőre úgy néz ki hosszútávon marad a tv. Bátran merem ajánlani aki ilyenen gondolkodik.
-
Peace
nagyúr
válasz
*RLaci* #148387 üzenetére
OLED-ről váltottál Q70T-re??!!!! Hogyhogy?
Próbálok kiigazodni a Samsung idei kínálatán, segítsetek kicsit! Jól látom, hogy a QN85A most kb. a 2019-es Q70R idei megfelelője? Ahogyan tavaly a Q80T volt nagyjából Q70R szinten. Black Uniformity és Contrast elég gáz a két újabb modellnél, de összpontszámban ahogy látom nagyjából ezekkel van egy kategóriában. Jól gondolom?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple Watch Series 10 - évfordulós kiadás
- Google Pixel topik
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered - Már több mint 4 millió játékos
- Ezentúl Indiában készülnek majd az USA-ban árusított Apple iPhone-ok
- PlayStation 5
- Autós topik
- E-book olvasók
- Gumi és felni topik
- Azonnali processzoros kérdések órája
- További aktív témák...
- Update 04.28. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- AKCIÓ! ASUS ROG Strix G513IE 15 Gamer notebook - R7 4800H 16GB RAM 512GB SSD RTX 3050Ti 4GB WIN
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest