Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *RLaci*

    addikt

    válasz Peace #148390 üzenetére

    55-ös cx-em volt. Már eddig is kicsinek találtam de most, hogy nagyobb térbe került(költözés) még inkább eljött a váltás ideje nagyobbra. Viszont a büdzsé most nem engedett drágább tv-t így lett a 65q70t. Ahogy NY _A kolléga írja én is tartottam tőle, hogy oled után sírni fogok a kép miatt, de mondom max, vissza küldöm, de nem kellett, elégedett vagyok a produktummal. Sikerült nekem is jó panelt kifognom, nincsenek anomáliák.
    Tegnap délutáni meccset egy havernál néztem egy kb 5-6 éves Lg lcd-n, majd hazamentem bekapcsoltam a Samut és csak ennyit mondtam uhh :Y , de bitang jó a kép.
    Persze nem oled, ezt helyén kell kezelni de a 65-ös méret és a jó kép kárpótol a valamivel gyengébb minőségért. Tudom kicsit fura lehet de vannak szituk amikor ennek még kicsit jobban is tetszik a képe mint a CX-é, valahogy természetesebbnek hat.
    A CX-et csak ajánlani tudom én is egy igazán jó tv, ha nem kellett volna most másra a pénz, minden bizonnyal azt vettem volna 65-ösben. Arra figyelj ha azt veszel nagyon sok a hibás panel.

Új hozzászólás Aktív témák