Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    válasz Csekusz #62619 üzenetére

    Én is majdnem megszívtam a felhősödéssel. Mondani sem kell, hogy a Samu ÜF szart az egészre, a bolt meg azt mondta, hiába 72 órás vásárlás, akkor is a Samsung jóváhagyása kell a cseréhez. Webes rendelés miatt szerencsére 8 munkanapig tesztelhettem.
    Igaz csak egy felhő volt, de az jó nagy, pont a képernyő közepén, vagy 30 cm széles, ovális alakú. Még nappal is észre lehetett venni, akkor csak lilán derengett, de este felkapcsolt lámpával is látszott, sötét jeleneteknél (Kb. 2 méterről nézem a TV-t). Már majdnem visszaküldtem elállással, de akkor szembe jutott, hogy megpróbálom megnyomkodni/megmasszírozni a területet, érzéssel, lazán, hátha. És csodák csodájára, eltűnt, pontosabban elhalványodott, mert sötétben teljes fekete képnél még hangyányit észlelni az egyenetlenséget (kissé alulról/oldalról ránézve), de mostmár filmben gyakorlatilag körülményektől függetlenül észrevehetetlen, úgyhogy így már tökéletes (kipp-kopp). Tovább nem nyomkodom, nehogy visszajöjjön. :D Ezzel a példánnyal akkor inkább mázlim volt. Az esetleges tehén mintázatot nem tudom, hogyan sikerült volna kiszedni belőle. :U

    Amúgy a TV egy UE32F6400-as. Más tekintetben gondom nincs vele.

Új hozzászólás Aktív témák