Új hozzászólás Aktív témák

  • opi064

    tag

    válasz stemplar07 #115592 üzenetére

    Köszi, ez egy jó teszt (végre, én valahogy nem akadtam rá) A 6452-vel a gondom? Nos nem vágtam, hogy abban IPS, (vagy a Samu PLS?) panel van. Szóval : A kontrasz extrán oldalról is kontrasztos volt, csak pont középről nem, sajna középről nézem a tv-t, ez már az első napon zavart, hogy, akkor most direkt oldalra kell ülnöm? A másik, de lehet, hogy ez egyedi hiba volt, normál alapbeállításon úgy túl volt tolva a zöld, hogy mindenkinek olyan feje volt a képen, mint egy marslakónak. Ezt némiképp orvosolta a zöld-erősítés -15 re lehúzása, de akkor meg a külső helyszínes felvételeknél a növényzetnek volt sz...r színe. Mozgáskezelés botrányos volt, főleg, ha valami lassan mozdult a képen, szinte meg-megállt pár másodpercekként a kép. Lényegesen rosszabb volt. mint a H6400. Hang: kritikán aluli, mindenféle beállításnál. Soundbar nélkül büntetés. A házimozi rendszert meg nem vagyok hajlandó a sima háttér-tévézéshez mindíg bekapcsolni. Ráadásul még alul-felül 1-1 LED jobban bevilágított, mint a többi, szélesvásznú filmnél baromi zavaró volt az a két bevilágító csík a fekete sávban. Nagyjából ennyi, 219000-ért vettem az Edigitalnál, 269000-ért cserléltem a 7052-re. Úgy érzem megérte a ráfizetést, ezt a tv-t jelenleg imádom, minden tekintetben felülmúlja az előzőt. Ennek csak a lábait nem kultiválom, kénytelen leszek megszokni.

Új hozzászólás Aktív témák