Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz kchris78 #77 üzenetére

    - NINCS PWM!! Szemnek (nekem legalábbis) sokkal kevésbé fárasztó egy LCD-t bámulni sokáig mint egy AMOLED-et (ami alapból túlszaturált módban megy ami olyan mint az édesség a szemnek..)

    Ez nekem is nagy parám volt (ha nem ment működött volna a célprogramom erre, valószínűleg ment is volna vissza 14 naposban), de SOKKAL alacsonyabb fényerőnél lép csak be a PWM, mint a korábbi tabletemen és hála istennek az ingyenes program, amivel eliminálni lehet a villogást (egy minimális képminőségromlásért cserébe, amit csak néha érzékel az ember) még mindig működik (bár csak addig, amíg a Google neki nem megy, a hangrögzítő appok a korlátokkal élőknek nyújtott lehetőséget hijackelték, ha jól rémlikl, ez a program is egy ilyet használ ki). Este, vaksötétben lőttem be a fényerőt, a vége az lett, hogy ezt a programot jelenleg nem használom (mert bár már villog egy icipicit, de még nem olyan eszméletlen alacsony frekin, amitől szétmegy az agyam, most csak akkor látom a villogást, ha nagyon nagyon akarom is, majd egy icipicit feljebb viszem a fényerőt és ráeresztem megint a programot, de most SOT-t tesztelek és addig direkt nem akarom használni). A túlszaturált parasztvakító baromságot pedig egy klikk kikapcsolni a beállítások menüben és normális színei lesznek.

    A beégés és bomlás problémáját pedig 6 év szintén amoled kijelző használata után simán ignorálom és nem létező problémának tekinktem (az én felhasználási szokásaim mellett). Az előzőn vertical banding az volt, ezen nem is teszteltem.

    #78 vicze1
    Na és akkor a Pentil csodás szöszölése betűkkel és úgy mindennel ami éles kéne legyen.

    Nemtom milyen szuperszemed van, de 266 ppi-nél én ebből lószart sem látok.

Új hozzászólás Aktív témák