Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz wyll358 #50 üzenetére

    nem, nem, ez itt , az első kettő kifejezetten degradáló jelzőnek használja, nem egyszerű kormegállapításnak. És ahogy utánad is írják, rosszul lövik be még a kort is általában. Én 34 vagyok, utálom az egész facebookot, amiket csinálnak rajta az emberek, ahogy viselkednek ( anyámnak is rendszeresen mondom hogy nem tudja használni, mit hogy csináljon) . Kb soha nem kommentelek, nem lájkolgatok semmit, csak én is az általam összeállított oldalakt követem rajta, de még így is egy éc az egész. egy szörny lett az egész internet, de főle azzal hogy minenkinek van már hozzáférése meg mindenki kommentel mindent. Mosta facebook van terítéken, de utána az összes többivel is ez lesz. Az instára is szivárognak a hozzá nem értő idős, vagy éppen műveletlen de fiatalok, akik miatt a facebook is egy energiaelszvó életről lehozó szemétdomb lett :DDD Kell egy másik menekülőút mert az internetet ellepték az emberek. Lehet most én ülök ki a ház elé élvezni az életet, az internetes depressziót meg meghagyom a nyuggereknek meg az influenszereket istennek tekintő ezért önképzavaros fiataloknak ;]

Új hozzászólás Aktív témák