Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Amur rátalált egy szép bugra, Crayfish mosógépébe ha üres vödröt raksz akkor is mosószernek érzékeli és javítja a páncélt a végtelenségig, ingyen. :DDD

    Közben elkezdtem lenyomogatni a Gaia2-t, refined glowstone cleaver és egy slot kvarc, mert ennyi fér rá alapból így 47 sebzés. Piros és sárga tinkers szívek, regen2 amulet, strength2/resistance2/speed2/jumpboost2 a beacon, meg egy soujourner ring. Meka obsidian páncél, protection4 és unbreaking3 enchákkal.
    Így le lehet nyomni egész könnyen, az első sor szívem se fogyott el. Viszont alig lehet odaérni hozzá, mert vissza tud lökni, sok időbe telik, de legyőzhető. Egyedül a ruhára kell figyelni, mert épphogy kibírja a végéig a 800 durával. És mehet is be a mosógépbe. :DDD

    Terrasteel ruha nem ér kalap szart se, konkrétan ilyen szinten van. Ezért nagyon haragszom a Botaniara, hogy szembeállít tök alap szintű cuccokkal a főbossa ellen amit más modok keményebb cuccaival is épp hogy csak le lehet győzni. Pedig ebben a ruhában van knockback védelem, ezzel simán lehet körülötte futkosni és hamar meglenne, csak épp semmit nem ér a védelme és a feléig se jutni el benne. Nem tudom hogyan sikerült legelőször ezzel ráadásul a 13 sebzésű kardjával, de marha nagy szerencsém volt... Ráadásul ez még kopni se kopik, frankó ruha lenne, ha védene is...
    Sebaj, amit kaptam flügel eye, azzal tudok végre korlátlan repülni amíg ki nem fogy a mana, ez nagy segítség pont ezt szidtam, hogy miért van korlátozva, hát így már nincs.

Új hozzászólás Aktív témák