Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RedIris

    újonc

    válasz Vodar #83 üzenetére

    Nem talált!

    Én az a fajta vagyok aki a kurmányunk miatt, az indokolatlan nem háritják át plusz költségek miatt, megszünetette a folyószámláját, majd a Matolcsicska ámokfutásai miatt megszüntette a megtakarítási számláját. Majd a fizetését készpénzben veszi föl (mert nem a törvények szerint én döntöm el) a megtakarításait (ami euróban van) Ausztriába vitte 4%-os kamatra. Ezen felül olyan ember vagyok akinek számos befektetése is vannak.

    Te viszont az a fajta lehetsz aki tapsol a narancskomcsiknak és a kis összekuporgatott pénzecskéjét a Questorba viszi meg Marcsikához, mivel azok adnak ugyan annyi kamatot, mint egy ausztriai bank, persze 100%-al kockázatosabban. Kattingass csak örül neki a bankod a tranzakciós és telekom adók kiszámlázása miatt is! Szerintem te vagy nagyon eltájolva!

    Nem várom a postást hiszen a nélkül is hozza a csekket, viszont fél perces sorban állással befizetem szinte nulla költséggel, mint azt egy magyar számlaszámmal tudnám. Sőt 2 sarokra van és pont útba esik a Spar felé ahol be szoktam vásárolni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák