Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz xabolcsy #12694 üzenetére

    Nem.

    Beszéltem a szervizzel (elkértem a közvetlen elérhetőségüket). Alkatrész még mindig sehol. Én megmondtam nekik, hogy december van, én november közepén adtam le a telefont és már akkor rögtön alkatrészt rendeltek hozzá (alaplapot). Ez nem jött meg még a mai napig sem, szóval javításnak/tesztelésnek még hozzá sem láttak. Mondtam azt is, hogy többen vannak már, akik jóval utánam adták le ugyanott a telefont, szintén alaplapot kellett cserélni, de nem csak várniuk nem kell alkatrészre, de már rég visszakapták.

    Erre jött a fürdetős duma, melyből megtudhattam, hogy:

    - Ez egy nagyon új, friss modell, még nem minden alkatrész van raktáron.

    - Az alkatrészek beérkezési ideje 3-15 nap.

    - Az alkatrész már bármelyik percben megérkezhet.

    - Biztos, hogy az ön ismerőseinek G4 van?

    - Az övék is Telekomos?

    Az utolsó visszakérdezésnél már elegem lett. Ezek szerint a Telekomos H815 más alaplappal megy, mint a független H815.

    Szóval ez van. Másoknak 48 óra alatt lezajlik egy alaplap csere, én meg már elkezdtem a javítás harmadik hetét, de tényleges javítás még nem történt. Mivel hálózati problémákkal került be, ezért alaplap csere után még egy pár napos tesztelés is lesz.

    Karácsonyra talán visszakapom.

    Franc essen bele, miért nem az első napokban lett egyértelmű, hogy hibás a készülék, akkor rögtön cseréltetem és nincs vele ez a nyűglődés. :W :W

Új hozzászólás Aktív témák