Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Воланд #245 üzenetére

    "és ebben a logóban most utólag feleltetnek meg programokat színeknek">A megfeleltetés akkor is utólagos. Mivel korábban egy a logó a most kék színnek megfeleltetett Windows logója volt, ha a fenekedet a földnek vered is.

    "miert kellene barminek is hangsulyosnak lennie?">Talán mert leírtam, hogy ezek a színeknek megfeleltetettek közül mindenképp, de amúgy is a leginkább az MS-sel azonosított, legnagyobb súlyú termékek? Szemben az XBoxszal, és szemben a Bing-gel, ami nem is ilyen napsárga, hanem ez ténylegesen az a narancs, amit te az Office színének akarnál. Tény, hogy van vérnarancs is, szeretem is, de ez nem narancs. Nyilván az MS így kommunikálja, de akkor színvakok is. De különben nem kell hangsúlyosnak lenni egyiknek sem, ezt csak a Windows 8 logójából kiinduló perspektivikusan torzított MS logóra értettem.

    Ráadásul a reklámvideóban a logóban lévő "narancs" és az Office "narancs" színe sincs köszönőviszonyban egymással.

    Logó narancs:

    Office narancs:

    És itt melyikhez hasonlít bármelyik is?

    Ráadásul ugyan ez a narancs (volt eddig?) a Windows Phone színe. Tényleg jó tervezés.
    microsoft.com

    A fenti oldalon ráadásul egyben is látszanak a különböző (mik is?) részlegek színei:

    "sot ha nyomon koveted az esemenyeket, akkor lathatod, hogy a consumer piacon ujit a legjobban az ms"
    Mármint? A két tabletta? Az az újítás? És ennek mi köze van az évek óta létező XBoxhoz, meg ahhoz, hogy egy periférikus és veszteséges üzletághoz passzintották a logó zöld színét? Vagy ez a remény zöld színe lenne. Akkor nem szóltam... :DDD

    "nezd meg, hogy mikor valtozott az ms store logoja es, hogy milyen lett.">Nem az a lényeg, hogy a koraiság meghatározása szerint mennyi idővel ezelőtt kezdték el, hanem az a lényeg, hogy még ez sem volt elég idő, tehát nem kezdték elég korán.

Új hozzászólás Aktív témák