Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz tobal #5 üzenetére

    khm....
    egy statisztika olyan, amilyen, valóban körül lehet járni egy jelentést és érvekkel lehet vele vitatkozni
    nekem most csak egy dolog jutott eszembe, csakis a számokra, és nem a politikára helyezve a hangsúlyt: az amerikai-izraeli SCADA-vírus, a Stuxnet, legalább egy évvel visszavetette az iráni atomfejlesztéseket
    na, ha ezt most szintén a kiberbűnözés kategóriájába sorolom, és miért ne tehetném, akkor vajon hány milliárd dollár a kára Iránnak?

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz tobal #5 üzenetére

    "...az interneten egyre inkább terjed a szabad információ, többek között RÓLUK..." ---> ezért aztán rendeznek egy csomó kamu-incidenst ...Wikileaks,..."

    Nem érzed azt, hogy ezzel a két állítással éppen saját magadat cáfoltad meg? :F Önellentmondásba keveredtél. :K Ha igazad van, akkor a Wikileaks és/vagy bármely cyber kezdeményezés, amely az általad említett "világhatalom" (Demagóg és csúnyán felszínes megközelítés! Ugye nem gondolod komolyan, hogy a valós hatalmi rendszereket bármikor is láthatták, az arra "nem jogosultak"? Azt a megközelítést még talán elfogadnám, hogy hatalmi rendszerek önvédelmi mechanizmusainak közös eredője; de, hogy konkrétan világhatalom??? :U Tehát van egy titkos, árnyék világkormány is? :P :)) Ne már! Holnapra pedig a meghirdetett főgonosz Fantomas lesz, ugye? :DDD ) titkos információit szivárogtatja ki, akkor ezzel a cselekedetével, éppen a "világhatalom" ellen tör. Gondolod, hogy a "világhatalom" hozta létre szándékosan az Anonymust, a Wikileaks-szivárogtatásokat, a LulSec-et??? :U Ezt mind ők, direkt maguk ellen, hogy legyen kit utálni és mire hivatkozni. Legyen az, hogy némi igazságod lehet, de szerintem erősen paranoiás vagy és imádhatod az összeesküvés elméleteket. Sorry! :P

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák