Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz dnelb #75 üzenetére

    igen, csak az idióta elmebeteg skizo epilepsziás állat designer az MS-nél arra nem gondolt, hogy akinek 3 monitorja van, annak a középső monitor bal alsó sarkába "lerántani az egeret" rohadtul nem evidens. A windows 8-nak az a fícsőrje, hogy "elkapja" az egeret a sarkokban, az esetek 90%-ában olyankor kapja el az egeret amikor nem kellene, és amikor meg kellene, akkor szépen átmegy az egér a másik monitorra. Nomeg ajánlom hogy próbáld meg előhozni 3 monitoros rendszernél a középső monitoron a charmot (vagy mi az istennek hívják) úgy hogy a monitor jobb oldali élével párhuzamosan húzod az egeret. Én FPS-en és starcrafton nőttem fel, de amikor havonta egyszer kellene az az elmebeteg sáv, akkor 3 húzásból talán egyszer tudom előhozni... A windows 8 felülete miatt néha már rohamjaim vannak... Meg amikor betévedek nagyon (!) véletlenül valami metros felületre és valamenyiket csak Alt+f4-el lehet bezárni, valamelyiket csak esc-el, néhányat meg egyikkel se, azokon vissza vagy bezár gomb van... NORMÁLIS?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés