Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51736960

    törölt tag

    válasz RexMaximus #22 üzenetére

    Felesleges emiatt durrogni, a vezetőség eldöntötte, hogy az itcafé egy ilyen oldal lesz, ez hozza a klikkeket. Szakmaiságról beszélni itt már felesleges, olyan szintű a bulvárosodás. Jó példa a tegnapi Netflix-es cikk, ahol a cím gyakorlatilag egy szimpla hazugság volt.
    Én már rég bevágtam volna a komplett cafét blacklistre, de néha van egy-két hasznos topik, amik miatt még nem tettem meg ezt. De nagyon érik a dolog...

    Ja és ne higyjük azt, hogy a café szerzői nem tudnának normálisan írni, mert jó újságírókról van szó, egyszerűen a café-ra ez kell és kész. Tessék prohardvert olvasni vagy a konkurenciát.

    szerk: offba teszem

    [ Szerkesztve ]

  • totron

    addikt

    válasz RexMaximus #22 üzenetére

    Vállalhatatlan szerintem is. Néha én is kitörök ugyanezzel a véleménnyel, de hiába. Bugyutalizálódik a világ. Keserédes vergődésként, most elderülgetek magamban a fenti szó megalkotása okán. Mélykockák közösségeihez kell fordulni már egy alap szakmaiságért, túl médiamainstreammé kezd válni ez itteni lapcsalád szellemisége. És akkor lehet ránk sütni, hogy direkte hipsztersznobságból kerüljük a fősodorba becsatlakozó helyeket. Na ja, direkte fáj és elviselhetetlen.

    Reklámtípusok, amiktől megőrülök: jellemzően a gyakorikérdések és ahhoz hasonló oldalak bannerjei. A legostobább facebookos csoportok közönség szintjét célzó agyszar, hetekig kísér, ha véletlen.

    A nem azért fizetem az internetet gondolathoz csatlakoznék, tök jogos. Ugyanakkor az internet nem egyszereplős kamaraműfaj, hanem közösségi, üzleti szereplőkkel, magyarul ez egy örök macskosz-egér játék marad, természetéből és mibenlétéből kifolyólag. Könnyítés: az internetes tartalomszerzést vessük össze a tévék által sugárzott, megszakított szarokkal, még mindig jól vagyunk járva.

Új hozzászólás Aktív témák