Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    A gépigény csökkentése éppenhogy felesleges. Ma már egy belépő szintű gépben is van 4Gb memória, meg 16Gb is kerül a rendszernek. Bajnak persze nem baj a csökkentés, de a Windows 8 ilyen téren is rendben van. Modern operációs rendszer, régi gépekre értelmetlen felrakni, az utóbbi évek gépei meg már mind alkalmasak a futtatására. Egy baja volt, a Metro erőltetése, bár ezen könnyen túl lehetett lépni kezdettől fogva. Abszolút elégedett vagyok vele a 8.1 óta. A Windows 8-at 3 hónapos kora óta használom, tehát mondhatni, kezdettől fogva, és egyszer sem éreztem hiányát olyan jellegű frissítéseknek, mint pl. az XP idején az SP1-SP2, amik nagyon sokat javítottak rajta. Felhasználói szemmel a 8.1 legjobb újításai a felhasználói felületet érintik, bár gondolom, azért magán a rendszeren is csiszoltak. Windows 7-ről nem feltétlenül éri meg váltani, bár akinek van módja olcsón erre, annak csak ajánlani tudom. Persze a Dreamspark miatt én könnyen váltok rendszert, amikor csak akarok, de pl. a megjelenéskor a pár ezres frissítési akciók jók voltak.

    proradeon: Ki lehet kapcsolni a 8.1-ben, két kattintás, és az asztalra bootol. Én fél éve nem láttam csempét.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák