Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Oliverda #45 üzenetére

    Akkor kérlek, világosíts fel, hogy a Te dimenziódban hogy állnak a dolgok, mert az én dimenziómban az ATi nem számít luxusmárkának és ha egy számítástechnikában nem naprakész embernek mondod, hogy Radeon figyel a gépedben, akkor nem azzal reagál, hogy "hűűűű". Ellenben a GeForce-ok még mindig kiváltják ezt a hatást.

    (#46) stevve: Ha visszaolvasol, azt hiszem ki lehet venni, hogy mire reagáltam. Az 1000 név, de egy céget a VW hasonlatra írtam, miután ott is az a helyzet, hogy a VW kezében van mittomén' hány brand (Audi, Lomborghini, Seat, Skoda). Szóval ebből a szempontból értettem, hogy sokan miért várták volna el, hogy az AMD a VW-hez hasonlóan megtartsa az ATi márkanevet, a gond annyi, hogy az AMD és az ATi hasonló kategóriában neveznek, így értelme nem sok lett volna, ha megtartják.

    Az meg nem lehet indok, hogy az AMD nevéhez még nem szokott hozzá a közönség, ha GPU-ról van szó. Az Intel is igyekszik beszállni, az Ő nevéhez sem lehet jobban hozzászokva a nép, ha GPU-ról van szó. Nem mellesleg a Llano elnevezésénél kissé bajos lett volna, hogy hogy is kommunikálják le a dolgot, hogy ATi is meg AMD is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák